piątek, 20 września 2013

Wieczór Panieński

"Szalona zabawa
Na wieczór panieński
się szykuje
Panna Młoda z niecierpliwością
go oczekuje…
Będą wszystkie koleżanki

i szykują sprośne niespodzianki…"

Dziś post wspomnieniowy. Mowa tutaj o wieczorze panieńskim mojej kochanej M. (polecam również jej oraz (już!) męża bloga).
Spędziłyśmy liczne godziny razem w jednej ławce licealnej. Tak ją uwielbiam i zrobiła dla mnie tyle, że zasługiwała na coś bardzo wyjątkowego i prosto z mojego serduszka na ten jej jedyny wieczór. Wymyśliłam takie oto diabełki:
Każda uczestniczka wieczoru dostała diabełka do przypięcia na agrafce, a Małgosia oczywiście największego - jako ta największa diablica. Długo z moją współtowarzyszką wybierania się na imprezę kombinowałyśmy jaki upominek podarować M. Na szczęście galeria w Krk nas nie zawiodła i znalazłyśmy coś idealnego:

Dzwonek oczywiście wszystkim się podobał, a mojej K. obiecałam, że też taki dostanie na swój Wieczór Panieński (D. szykuj się :P taki żart :) )


Myślę, że wieczór jak najbardziej był udany, M. zadowolona, a weselicho....jeszcze też o nim usłyszycie niebawem. Oczywiście tam też nie mogło zabraknąć czegoś specjalnego :)

Buziaki dla wszystkich wspomnianych w poście.8 komentarzy:

 1. Trzeba przyznać, że zabawa się faktycznie udała, no a dzwonek... K. na pewno będzie zadowolona :P A diabełki zdecydowanie przykuwały uwagę :) Jeszcze raz bardzo dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 2. Diabełki były naprawdę genialne:) Precyzja wykonania robi naprawdę wrażenie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnio kupowałam na inny panieński też taki dzwonek i była jego mniejsza wersja w formie breloka ;)
  A diabełki - urocza pamiątka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też dobry pomysł ;) Szkoda, że na szydełku się takiego nie da :P

   Usuń

Obserwatorzy